k2FtbBdWr1

У Львові відбулося обласне тренінгове навчання «Лідером стати просто»

1

20-21 грудня  у Львові відбулося обласне тренінгове навчання «Вишкіл для лідерів Львівщини». У тренінговому курсі взяли участь 50 молодих осіб з різних районів Львівщини. Були представлені делегації з Буського, Золочівського, Сколівського, Стрийського, Радехівського районів та міста Львова. Організатором заходу – управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Метою такої зустрічі було активізувати молодих людей до громадської активності та діяльності в громадських організаціях, зміцнити їх лідерський потенціал, навчити керувати проектами, виступати публічно і самопрезентуватися.

У перший день тренінгу молодь вчилася інтегрувати між собою, відкривати і допомагати розвинути лідерський потенціал, готувати проектні завдання та прищеплювати розуміння актуальності бути свідомим і активним громадянином суспільства. Навчальні модулі другого дня передбачали блоки, що стосуються особистісного розвитку, публічних виступів, керування і мотивування команди, презентації тощо.

«Це був дуже насичений курс. Я не вірила, що за два дні можна навчитись стільки корисних речей. Обіцяла тренерам, що буду застосовувати всі навички у щоденному житті. Дякую вам. Я вас не підведу» – поділилась враженнями учасниця «Вишколу лідерів Львівщини» Марта Журавська.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: