k2FtbBdWr1

У Львові відкриється виставка про Першу світову війну

newsimg_1426063566_295x295_3_0

12 березня  у Львівському історичному музеї (пл. Ринок, 6) відбудеться презентація виставки «Пам’ятати, щоб не повторити». Про це поінформували в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Виставка висвітлює події у Львові та Галичині в контексті європейських воєнних баталій 1914—1918 рр., розкриває тему розвитку військової техніки, фортифікацій, зброї та спорядження армій, втягнутих у воєнний конфлікт.

Загалом на виставці експонується понад 250 оригінальних пам’яток періоду Першої світової війни з музейних збірок. Це типові взірці озброєння: гвинтівки та карабіни з від’ємними багнетами, кулемети, пістолети та револьвери різних моделей, статутна та саморобна холодна зброя. Представлена підбірка різноманітних систем гранат, елементи спорядження, уніформи, документи.

Візуальний ряд виставки доповнюють понад 200 фотографій зі збірки Львівського історичного музею, а також фотографії з інтернет-ресурсів. На старих світлинах можна побачити таких непересічних особистостей як митрополит Андрей Шептицький, доктор Тадеуш Рутовський, архикнязь Вільгельм Габсбург, «Червоний барон» (Манфред фон Ріхтгофен), штабс-капітан Петро Нестеров, генерал-полковник Едуард фон Бьом-Ермолі, генерал-ад’ютант Микола Миколайович (Романов) та інших.

Відкриття о 16.00 год.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Виборчі дільниці готові до роботи комісій
Всім Героям Небесної Сотні буде присвоєне звання Героя України — Президент
Аграріям Львівщини на відшкодування відсотків за кредитами спрямовано більше 6 млн грн
Добровольці на Львівщині отримуватимуть ті ж пільги, що й бійці регулярної армії
На Львівщині стартував V-й Міжнародний Екологічний Форум «Вода та Енергія»
В межах круглого столу розглянули запровадження системного використання аграрних розписок