k2FtbBdWr1

У Львові відзначили волонтерів за допомогу воїнам АТО

1

У п’ятницю, 31 липня, у приміщенні 58-го Будинку офіцерів голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка урочисто нагородив волонтерів Львівщини.

“Держава в нас одна і захищати ми повинні її разом, – зазначив очільник області. – Волонтери, як ніхто інші, продемонстрували єдність нашого суспільства в прагненні жити у європейській процвітаючій державі. Зараз додому повертаються воїни, які першими пішли воювати за Україну. Вони взяли на себе найважчий удар. Зараз вони потребують підтримки та допомоги тут. Власне у цьому питанні роль волонтерів – незамінна! “.

Загалом грамотами керівника антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенанта І.Колесника нагороджено п’ятьох волонтерів – Ірину Дзьобу, Ірину Яремко, Валерія Веремчука, Олега Колясу та Ігоря Грабінського. На жаль, не всі змогли прийти на церемонію. Дехто з них на даний час перебуває на Сході України – повезли чергову партію речей, які вкрай потрібні солдатам.

На завершення церемонії нагородження всім присутнім презентував свою пісню “Не сумуй” колишній воїн-афганець та учасник АТО Олександр Рожко. Своє перше виконання пісні він присвятив саме волонтерам.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: