k2FtbBdWr1

У липні патрульна поліція притягнула до відповідальності 100 водіїв вантажівок

1

Патрульна поліція на автодорогах Львівщини відслідковує проїзд великогабаритних транспортних засобів.Як повідомляють в управлінні патрульної поліції Львова за липень місяць правоохоронці склали 100 адміністративні постанови за недотримання знаку про заборону руху у спекотний період.

Сума одного грошового стягнення – 255 гривень.

Крім того, як інформують в управлінні Укртрансбезпеки у Львівській області минулого місяці виявили 73 порушення, серед яких: 39 фактів перевищення вагових обмежень, 4 факти перевищення габаритних параметрів, 7 фактів відмов від габаритно-вагового контролю та 34 факти порушення температурного режиму.

Відтак, наклали штрафи за проїзд автомобільними дорогами з перевищенням габаритно-вагових обмежень на загальну суму 3775,96 EUR.

Окрім того, накладено 24820,00 гривень штрафу згідно зі ст.60 ЗУ «Про автомобільний транспорт».

Нагадаємо, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період тривалої спекотної погоди (при температурі повітря вище 28 градусів) діють обмеження руху для великогабаритних автотранспортних засобів.

У департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації нагадують: якщо загальна маса вантажівки понад 24 тонн і навантаження на вісь 7 тонн, то з 10:00 до 22:00 на дороги області виїжджати заборонено.

Підрозділи Укртрансбезпеки, Національної поліції та Служби автомобільних доріг цілодобово здійснюють заходи з габаритно-вагового контролю.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні в області здійснюватиметься навчальне оповіщення населення. Просимо зберігати спокій!
У Новому Яричеві відбудеться відкриття дитячого садка
На «Арені Львів» завершився перший день Міжнародного економічного форуму
Завершились регіональні обговорення Стратегії розвитку Львівщини до 2027 року
Мешканців Львівщини просять здавати відпрацьовані лампи та батарейки на утилізацію
На Львівщині обстежують ще вісьмох пацієнтів із підозрою на коронавірус