k2FtbBdWr1

У м. Кам’янка-Бузька відбулася інформаційна акція «Хода за свободу»

DSC05186 - Копія

Сьогодні, 18 жовтня у Європейський день боротьби з торгівлею людьми у м. Кам’янка-Бузька відбулася інформаційна акція «Хода за свободу». Участь у акції взяли голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, управління соціального захисту, відділу освіти, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, представники правоохоронних органів, громадськість та молодь Кам’янецького краю.

Дана акція має на меті роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

Вулична акція з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми «Хода за свободу» розпочалася на площі біля міської ратуші. Перед початком акції головний спеціаліст сімейної політики управління соціального захисту райдержадміністрації Марія Мигаль зачитала Декларацію свободи.

Начальник активної підтримки Кам’янка-Бузької філії Львівського обласного центру зайнятості Вікторія Ніконова у своєму інформаційному брифінгу зазначила, що слово «раб», на превеликий жаль, актуальне і сьогодні. У нашій країні, наші з вами сусіди та їхні діти потрапляють в тенета торгівців людьми. І, на жаль, це не міф, це – реальність. Усім відомі історії дівчат, які погодилися працювати офіціантками чи покоївками за кордоном та були змушені власним тілом «відробляти борги» перед своїми «помічниками-посередниками». Та цим торгівля людьми не обмежується. Кількість чоловіків, жінок та дітей, які постраждали від трудового рабства в межах України зростає протягом останніх років. Вербують у трудове рабство переважно сільських, соціально не захищених і слабо обізнаних у праві людей. Часом доставляють майбутніх жертв знайомі та родичі. Врешті ніколи не знаєш, де тобі загрожує небезпека. Вікторія Ніконова закликала присутніх бути уважними до інформаційних компаній протидії торгівлі людьми, які проводять різні громадські організації. У брошурах та інформаційних бюлетенях містяться конкретні поради щодо того, як врятуватися з рабства або як допомогти іншим. Там також розміщені телефони гарячих ліній уповноважених та компетентних державних установ чи громадських організацій, куди можна звернутися у екстрених випадках, так і просто за порадою. Загалом у кожній області є підрозділі Міністерства Внутрішніх Справ із боротьби з торгівлею людьми. Майже в кожній з областей України працюють громадські організації, що мають значний досвід у питаннях попередження торгівлі людьми та надання кваліфікованої допомоги постраждалим.

Після виступів розпочалася хода центральною вулицею міста, яку очолили Володимир Кирилич та Любов Височанська. Під час ходи волонтери роздавали листівки та спілкувалися з перехожими.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відділи ведення Реєстру виборців оновили персональні дані 500 уродженців Бурштина
У рідному селі Андрія Мельника зібралися його соратники в боротьбі за незалежність України та новітн...
«Курс свідомих «Включайся!» : молодь вчать як захистити себе
На Миколаївщині визначили переможців обласного спортивно-культурного свята «Козацькі забави»
Андрій Вашківський провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної п...
Відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опі...