k2FtbBdWr1

У м. Кам’янка-Бузька відкрили спортивний майданчик з наливним покриттям

DSC06070 - Копія

3 грудня у м. Кам’янка-Бузька відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика для ігрових видів спорту з наливним покриттям (волейбол, баскетбол, гандбол) на території ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Участь в урочистому відкритті взяли голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тарас Койда, заступник Кам’янка-Бузького міського голови Олег Квасніцький, настоятель храму УГКЦ св. Миколая о. Юрій Мовчан, директор школи Галина Бабій, учні, громадськість.

«Попри достатньо складний час, в якому ми живемо, адже сьогодні ми фактично в стані війни, незважаючи на те, що держава повинна виділяти значні ресурси на утримання війська, ми стараємося щороку зробити школярам приємність. Я не сказав подарунок, бо це є наше завдання забезпечити для учнів належні умови навчання та перебування в школі. У свою чергу ми очікуємо від школярів, що вони будуть рости мудрими, міцними та  в недалекому майбутньому зможуть гідно, не тільки продовжити нашу справу, а й значно її покращити. Ми розуміємо, що нове покоління є мудрішим, ніж попереднє, і ми хочемо, щоб воно мало більше можливостей, – звернувся до присутніх Володимир Кирилич. – Сьогодні я дуже радий, що ми мали можливість відкрити цей спортивний майданчик, а ви маєте можливість користуватися ним та покращувати своє здоров’я, займатися спортом, і, маю надію, досягнути значних успіхів на цій ниві.

Майданчик збудовано в рамках обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки».

Загальна кошторисна вартість проекту становить 1 438 672,9 грн, де 905 165, 52 грн – державні кошти на соціально-економічний розвиток, 500 тис. грн  – кошти обласного бюджету, 33 507,38 грн з районного бюджету.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: