k2FtbBdWr1

У межах Ради регіонального розвитку розглянули хід реформи децентралізації на Львівщині

47000666_259319214738518_1986746429682483200_n_1543245053_613x408.66666666667_3_0

Сьогодні, 26 листопада, розпочалось Засідання Ради регіонального розвитку Львівщини.

У межах засідання перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський ознайомив присутніх  з ходом реалізації реформи децентралізації на Львівщині.

«Багато із вас пішло на об’єднання і практика показує, що ви зробили правильний вибір. На сьогоднішній день, 35 об’єднаних територіальних громад функціонують на території Львівської області. 18 районів області охоплено затвердженим перспективним планом формування спроможних територіальних громад, зокрема, у Стрийському та Дрогобицькому районах», – зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, він висловив сподівання, що перші місцеві вибори, які заплановані на 23 грудня, відбудуться успішно.  Нагадаємо, що на цю дату їх призначили у чотирьох районах області – Дрогобицькому, Перемишлянському, Пустомитівському і Радехівському.

«Вагомим показником є надходження об’єднаних територіальних громад. Ми порахували показник на 1 мешканця. Відтак, такі надходження зросли у 3,5 рази на одного мешканця у порівняні з тим, який показник був до їхнього об’єднання», – додав Ростислав Замлинський.

Що стосується сфери освіти, то на Львівщині у ході здійснення реформи децентралізації у ОТГ створили 17 опорних шкіл, а за 3 роки закупили 28 шкільних автобусів. Обсяг інвестицій у інфраструктуру у 2018 році склав 141,6 млн гривень.

Перший заступник голови повідомив, що у Новострілищанській, Ходорівській, Грабовецькй та Тростянецькй ОТГ працює 4 ЦНАПи.

Також у ОТГ функціонує 7 підрозділів місцевої пожежної охорони, а це- Бабинська, Гніздичівська, Жовтанецька, Шегинівська, Мостиська, Чукв’янська та Нижанковицька ОТГ.

Із детальною презентацією можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що у  кожному регіоні країни повинні бути розроблені плани перспективного розвитку територій. Ці плани будуть містити позиції із основних інфраструктурних проектів, об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, що повинні бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації протягом 2019 – 2021 років.

У Львівській області процес формування такого Плану перспективного розвитку територій розпочали із засідання Ради регіонального розвитку Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині продовжуються роботи з ліквідації наслідків дощового паводку
На Сколівщині визначили стратегічні напрями розвитку сільського туризму
Проти грипу на Львівщині отримали щеплення більше трьох тисяч осіб
Попередити біду: на Львівщині перевірять стан пожежної безпеки у всіх місцях скупчення людей
На Львівщині учасники бойових дій отримали більше семи тисяч земельних ділянок
25 жовтня на виборчих дільницях виборці нашого району отримають 4 бюлетені різних кольорів