k2FtbBdWr1

У межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» у РДА відбувся круглий стіл

IMG_20191202_120337

2 грудня 2019 року в межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля” в Кам’янка – Бузькій РДА відбувся круглий стіл на тему: «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи щодо профілактики випадків насильства в сімейному середовищі». В заході, організованому РЦСССДМ, під головуванням керівника апарату РДА, взяли участь представники поліції, районного суду, управління соціального захисту, служби у справах дітей РДА, органів місцевого самоврядування Кам’янка-Бузької та Жовтанецької ОТГ, відділу пробації.
В 2019 році до поліції надійшло 101 звернення стосовно насилля в сім’ї, 74 особи притягнуто до адміністративної відповідальності, проти 3 осіб порушено кримінальне провадження.
Серед проблем, які потребують вирішення, за результатами круглого столу: обмеженість дієвого впливу на кривдників, через відсутність в районі кімнати тимчасового тримання, необхідність психологічної та соціальної підтримки жертв насилля. Присутні обговорили шляхи їх вирішення. Сподіваємося, що гасло цьогорічної інформаційної компанії з протидії насильству “Якщо б’є, то сяде” заставить кривдників зупинитись та змінитись.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: