k2FtbBdWr1

У Миколаєві за кошти ДФРР відремонтували пологовий будинок

1

У Миколаєві здіснили капітальний ремонт пологового будинку комунальної центральної районної лікарні на вул. Івана Франка, 22.  Відремонтували приміщення за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Про це повідомили в департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації.

За словами директора департаменту Романа Филипіва, із ДФРР було профінансовано 483 тис грн, а з місцевого бюджету –  90 тис грн. Завдяки проведеному капремонту встановлено 42 віконних блоки, 12 зовнішніх та 21 внутрішніх дверей, проведено монтаж металопрофілю покриття даху (411 м кв.), замінено 11 м. п. каналізаційної труби. Роботи виконало ПП “Монтажник”, а заявник проекту – Миколаївська райдержадміністрація.

“Успішна реалізація проекту подовжила термін експлуатації будівлі, дасть можливість суттєво зекономити енергоносії, покращила умови праці медперсоналу та медичне обслуговування породіль і новонароджених дітей району”, – додав посадовець.

Слід зазначити, що пологовий будинок у м. Миколаїв збудований ще в 1908 р. і не відповідав вимогам надання медичної допомоги породіллям. Жодних капітальних видатків на модернізацію і покращення умов для забезпечення належних санітарно-гігієнічних вимог у минулі роки не передбачали, проводили лише косметичний ремонт власними силами.

Нагадаємо, у Львівській області у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку реалізується 80 проектів на 222,5 млн грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: