k2FtbBdWr1

У Національній академії сухопутних військ відбувся випуск молодих офіцерів

1

2 червня в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал випуску молодих офіцерів.

Військове звання «лейтенант» отримали понад три сотні вихованців видового військового навчального закладу. Серед них – 25 учасників бойових дій на сході України, які у 2014 році вступили на навчання до Академії безпосередньо з фронту. Восьмеро  військовослужбовців за мужність та професіоналізм, що були виявлені у зоні бойових дій на сході України, нагороджені орденами «За мужність» та медаллю «Захиснику Вітчизни».

«Коли ви увіллєтесь у лави Збройних сил України, то разом з вами ще міцнішою стане наша армія: одягнута, озброєна, сильна та впевнена в тому, що ми викинемо окупанта з нашої країни, що ми піднімемо наші прапори над кожним клаптиком української землі, що зараз перебуває під окупацією агресора. У тому, що сьогодні перед нами стоять офіцери, велика заслуга батьків та родин наших військових, адже це недоспані ночі, переживання та турбота. Усі разом ми за три роки збудували зовсім іншу армію, яка здатна виконувати надскладні військові завдання. Ми віримо в Україну, в Збройні сили України, адже з цією вірою ми прямуємо до перемоги. Завдяки вам ми здобудемо мир на нашій землі», – звернувся до офіцерів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Всі цьогорічні випускники продовжать службу у бойових частинах Збройних сил України. Чимало з них, після становлення на первинних посадах та злагодження у підрозділах, відбудуть для виконання завдань за призначенням у районах проведення Операції об’єднаних сил.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин:

У Львівській області стартував конкурс відеоробіт серед студентів “Проведи літо спортивно”
Західноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів щорічні загальні збори
Президент України провів переговори з Президентом Держави Ізраїль
На Львівщині триває місячник озеленення та благоустрою
На Львівщині стартував V Всеукраїнський педагогічний конгрес
Вже у жовтні презентують перші геопортали містобудівних кадастрів об’єднаних громад області