k2FtbBdWr1

У навчальних закладах Львівщини вшановуватимуть постать Івана Франка

1

Упродовж 2016 року у навчальних закладах Львівщини відбудуться виховні та тематичні заходи, приурочені до 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук.

“Різноманітними науково-виховними та тематично-творчими заходами ми хочемо донести ідею творчості Івана Франка до шкільної молоді, – зазначила Олександра Небожук. – Також прагнемо ознайомити учнів із невідомими сторінками життя і творчості українського письменника та закцентувати на визначній цьогорічній даті”.

Відтак упродовж року в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області проводитимуться відкриті уроки, виховні години, круглі столи, конференції, вечори пам’яті тощо. Для школярів також організують екскурсії у Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка.

Також департамент спільно з Львівською обласною Малою академією наук впродовж березня-квітня проведе обласний конкурс науково-дослідницьких робіт, присвячений життю і творчості І. Франка.

Уже 21-22 квітня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться літературно-мистецький семінар для педагогічних працівників “Фольклористика Івана Франка”, під час якого вони читатимуть та аналізуватимуть твори письменника.

У травні відбудуться обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді у Сколівському районі, присвячені Року Івана Франка, які організовує Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

У серпні у Нагуєвичах проведуть Форум шкіл імені Івана Франка, під час якого колективи закладів виступатимуть із презентаціями на тему творчості письменника, а у вересні відбудеться обласна науково-практична конференція для педагогічних працівників “Іван Франко у вимірі епох”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вдосконалення галузі освіти
Президенту України продемонстрували потужність українських ракет та протитанкових ракетних комплекс...
У Львівській області до формування бюджетів залучатимуть громадськість
Володимир Кирилич провів зустріч у Стрептівській сільській раді
Львівщина об’єднала провідних науковців для розробки ефективних та безпечних ветеринарних препаратів
Використання коштів субвенцій з державного бюджету на контролі в РДА