k2FtbBdWr1

У неділю – вибори у Жовтанецькій ОТГ

вибори

15 грудня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич за участю керівника апарату РДА Любові Височанської  провів нараду з питання підготовки до проведення перших виборів депутатів Жовтанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади, сільського голови.

-18 грудня на території Жовтанецької ОТГ в день виборів працюватиме 12 виборчих дільниць. З них 1 велика в селі Жовтанці (1593 виборці), 5 середніх, 6 малих дільниць. До уточнених списків для голосування включено 7042 виборці. Утворено 26 одномандатних виборчих округів для виборів депутатів сільської ради. Зареєструвалися 140 кандидатів в депутати. На посаду голови Жовтанецької сільської ради документи для реєстрації подали 5 осіб, – поінформувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців РДА Ольга Леськів.

Голова Жовтанецької сільської виборчої комісії Богдан Друщак говорив про стан забезпечення приміщень виборчих комісій у зимовий період, організацію передачі виборчих бюлетенів та забезпечення цілодобової охорони приміщення відповідної виборчої комісії. Йшлося також про наявність транспортних  засобів для роботи виборчих комісій, забезпечення приміщень виборчих комісій засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем та  оргтехнікою. У день виборів у РДА працюватиме робоча група, у РЕМі  буде  забезпечено чергування згідно відповідного графіку.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

П’ятеро переселенців повернулося на визволені території, 60 – прибуло на Львівщину
Ще понад 29 мільйонів гривень область отримала від перевиконання планів на митниці
Доопрацювання перспективного плану спроможних територіальних громад Львівщини
Учасники АТО можуть отримати професію безкоштовно
Об’єднуємось задля прозорості та допомоги – в області провели круглий стіл щодо взаємодії у сфері на...
Відбулося засідання робочої групи з попереднього розгляду документів для встановлення пенсій за особ...