k2FtbBdWr1

У Незнанові відкрили спортивний майданчик із тренажерним обладнанням

DSC04419 - Копія

21 вересня у селі Незнанів відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика на території Незнанівського НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» із тренажерним обладнанням.

Участь в урочистому відкритті взяли перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Тарас Койда, Незнанівський голова Юрій Мазур, помічник Народного депутата України Олега Мусія Андрій Корбецький, парох УГКЦ св.Параскевії с.Незнанів о. Борис Гороховський, директор НВК Ганна Федькович, учні, громадськість.

«Я переконаний в тому, що наші діти, які проживають у віддалених населених пунктах від районного центру, у жодному випадку не повинні бути ущемлені в якихось речах, які мають діти міста, зокрема, це спорт, культура, музика. Облаштування спортивного майданчика дасть можливість цим гарним дітям в будь-який час піти позайматися на тренажерах, щоб з дітей виросли міцні та сильні українці, – звернувся до присутніх Андрій Вашківський. – Я був долучений до будівництва цього майданчика і хочу сказати, що дуже важливим є ініціатива. Скажу відверто, що огорожа майданчика це була опція, яку заслужила своєю працею, своїм бажанням ваша директор школи. Побачивши з якою ініціативою Ганна Романівна долучається до всіх справ, які стосуються облаштування школи, зокрема, до фасаду, я переконався, що тут потрібно допомагати завжди і за будь-яких обставин. У нашій школі, напевно, зараз на часі буде закінчити фасад і за ініціативи Володимира Кирилича, я думаю, що наступний рік ми будемо пробувати нашу Незнанівську школу накрити гарним дахом. Всім вам бажаю здоров’я. Діти, бережіть це майно».

На будівництво спортивної споруди за сприяння депутата Верховної Ради України Олега Мусія виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 100 тис грн., 3 тис грн. – з районного бюджету, 50 тис грн. – кошти обласного бюджету у рамках Обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» та 45 тис грн. – з районного бюджету на облаштування огорожі.

У межах урочистостей також відбулися показові заняття вихованцями НВК на тренажерах.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: