k2FtbBdWr1

У Новояворівській районній лікарні планують встановити додаткові апарати “штучної нирки”

1

У четвер, 3 грудня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками громадської організації “Асоціація Життя”. Під час зустрічі йшлося про врегулювання питання замісної терапії хворим на ниркову недостатність.

Хворі на ниркову недостатність у четвер біля стін Львівської ОДА  протестували проти фірми “Б. Браун Медікал Україна”, що встановила своє обладнання з гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні. Зокрема, вимагали демонтувати систему хімводоочистки даної компанії, яка, на їхню думку, є неякісною і замінити її на  систему “Фрезеніус Медикал Кер Україна”.

“Я вкотре наголошую, що на Львівщині не буде монополіста на ринку гемодіалізу, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Пацієнт мусить мати вибір, яким апаратом нирково-замісної терапії користуватись, та які розхідні матеріали отримувати. Тому у відділеннях районних лікарень представники компаній, які працюють на ринку гемодіалізу, мають можливість ставити свої апарати “штучної нирки”. Відділення гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні – не виключення”.

Відповідно, керівник області доручив директорові департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богданові Чечотці у найкоротші терміни забезпечити встановлення у згаданому відділенні апаратів фірми  “Фрезеніус Медикал Кер Україна” та врегулювати питання влаштування системи хімводоочистки.

Крім того, очільник області запропонував протестувальникам запросити незалежну комісію, яка проведе експертизу системи водоочистки компанії  “Б. Браун Медікал Україна”, яку облаштовано у відділенні гемодіалізу у Новояворівській районній лікарні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: