k2FtbBdWr1

У області відновлюють електропостачання у знеструмлених через негоду населених пунктах

1

У другій половині доби 5 жовтня та в ніч на 6 жовтня внаслідок ускладнення погодних умов – сильного вітру швидкістю до 22 м/с, місцями поривів шквального вітру до 25 м/с, станом на 09:00 год 6 жовтня знеструмлено 2 лінії електропередач 110 кВ, 4 лінії електропередач 35 кВ, 96 ліній електропередач 10 кВ повністю та 10 частково.

Про це розповіли сьогодні, 6 жовтня, під час брифінгу щодо ліквідації наслідків негоди.

Відтак, через пошкодження в електромережах та спрацювання автоматики захисту без електропостачання залишилось 358 населених пунктів в сімнадцяти районах області (239 повністю та 119 частково).

За словами директора департаменту з питань цивільного захисту населення Львівської ОДА Олександра Харчука, до відновлення енергопостачання залучили 112 бригад ПАТ “Львівобленерго” у складі 354 осіб та 142 одиниці техніки.

«Відновлювальні роботи тривають. До кінця доби електропостачання плануємо відновити у всіх населених пунктах області», – зазначив Олександр Харчук.

За словами заступник начальника управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС у Львівській області Миколи Гуменюка, у ніч 6 жовтня підрозділи здійснили 26 виїздів, до робіт залучили 76 людей та 26 одиниць техніки.

«В тому числі прибрали обвалені дерева з доріг міжнародного значення в межах населених пунктів Шегині, Івано-Франково, Стоянів та Куликів. Зараз дорожній рух відновлено повністю», – додав Микола Гуменюк.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: