k2FtbBdWr1

У п’яти населених пунктах Львівщини перевірили стан будівництва спортивних об’єктів

1

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як спільно з директором ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Вадимом Климовичем, представниками місцевої влади та начальниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, проінспектували стан будівництва спортивних нових об’єктів у Рудківській ОТГ, Мостиському та Сколівському районах.

Зокрема, 10 жовтня, під час чергового виїзду здійснили перевірку спортивних об’єктів у селі Раденичі Мостиського району, місті Городок, селі Підгайчики Рудківської ОТГ, селах Підгородці та Крушельниця Сколівського району.

У с. Раденичі на вул. Сонячній триває облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям. Спортивний майданчик з наливним покриттям облаштовано у місті Городок на вул. Шевченка, 7.

У селі Підгайчики Рудківської ОТГ на вул. Шкільній, 74-А триває облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На Сколівщині у с. Підгородці на вул. Січових Стрільців та у с. Крушельниця триває облаштування спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Зазначимо, що в межах Обласної програми «Спортивний майданчик» у 2018 році для будівництва об’єктів передбачене фінансування з обласного бюджету в сумі 550 тис грн. на кожен об’єкт. А решта співфінансування здійснюється за кошти місцевих бюджетів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина приймає чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах
Троє посадовців Львівської ОДА отримали подяки Прем`єр-міністра України
#Молодь в курсі: в області визначили переможців медіа-марафону
«Сьогодні ми всі разом є одним великим сильним голосом, який буде сприяти розвитку бізнесу в Україні...
Сьогодні у Львові звучатимуть сирен
Триває прийом заявок на участь у конкурсі на здобуття обласної премії у галузі культури, літератури,...