k2FtbBdWr1

У перинатальному центрі відбулась акція «Народжені у вишиванці»

1

У четвер, 16 травня, у День вишиванки, у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відбулася акція «Народжені у вишиванці».

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, вже другий рік поспіль Клуб успішних жінок вручає малюкам символ української нації – вишиванку. Вкрай важливо, щоб кожна дитина відчула себе українцем, а вишиванка буде пам’яткою на все життя.

«Вишиванка – це символ патріотизму та єднання країни. Сьогодні разом з управлінням юстиції, Клуб успішних жінок дарує малюкам вишиванки та видає свідоцтво про народження. Адже разом можна зробити більше», – наголосила голова ради Клубу успішних жінок України Надія Гаталяк.

«Маю велику честь на день вишиванки вручити перші документи маленьким українцям. Це стало можливим завдяки новим сервісам управління юстиції. Це спрощує процедуру, тепер не потрібно стояти у чергах і подавати заяви, все відбувається безпосередньо у пологовому будинку», – зауважив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Микола Станіщук.

«Сьогодні ми плануємо подарувати вишиванки діткам, які народилися саме в цей день. А ще сьогодні народилася двійня. Це дуже хороша традиція робити новонародженим такий подарунок», – наголосила Олександра Бойчук, в.о.директора Львівського обласного перинатального центру.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Олег Синютка представить громадськості здобутки Львівщини у 2017-му році
В області тривають ремонтні роботи на дорозі Стриганка-Старий Добротвір
Львівська ОДА здобула Гран-прі Міжнародного конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи»
В області вакцинували від кору більше 20 тисяч школярів
Відтепер декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони ...
На Львівщині розпочався перший Львівський регіональний форум медичного туризму LvivRegionHealthcareT...