k2FtbBdWr1

У проекті “Рука допомоги” взяли участь майже тисяча осіб

1

На Львівщині станом на сьогодні 966 осіб стали учасниками проекту “Рука допомоги”, з них 399 працевлаштували, 38 осіб беруть участь у громадських роботах та прийняли 105 рішень про надання фінансової допомоги.

Про це йшлося сьогодні, 31 липня, під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки із головами РДА та міськими головами міст обласного значення.

“Участь у проекті можуть взяти малозабезпечені особи, внутрішньопереміщені  та суб’єкти підприємницької діяльності, які працевлаштували двох малозабезпечених, внутрішньопереміщених або учасників АТО”,  – зазначив заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА  Віктор Степанюк

Також він зазначив, що на відкриття власної справи збільшили розмір  безвідсоткової  фінансової допомоги до 70480 тис гривень.

“Важливо, що сума, яку потрібно після трьох років повернути зменшується  на суму податків і зборів, яку людина впродовж цього часу заплатила. А якщо підприємець працевлаштує двох осіб не менше як на два роки, то взагалі нічого не повертає. Це хороший спосіб легалізувати зайнятість”, – додав Віктор Степанюк.

Зазначимо, проект “Рука допомоги” втілюється Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку. Детальнішуінформацію щодо участі у проекті можна отримати у департаменті соціального захисту Львівської ОДА або за номером 261-31-07.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

КОЗЯЧЕ МОЛОКО: ОДНИМ – ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я, А ІНШИМ – ДО УСПІХУ
Світла смуга у житті учасниці програми «Рука допомоги» тільки починається
«Рука допомоги»: на Львівщині активізують роботу із започаткування власної справи
Олег Синютка закликав мешканців області скористатися програмою "Рука допомоги" (+Відео)
Колишні безробітні стали підприємцями завдяки проекту "Рука допомоги"
Cтан реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» розглянули під час наради