k2FtbBdWr1

У райдержадміністрації відбулася нарада з освітянами району

IMG_20200130_103433

30 січня у райдержадміністрації відбулася нарада з заступниками директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи, працівниками сектору освіти та районного методичного кабінету під час якої присутні розглянули актуальні питання освітянського процесу.

«Приємно чути про те, що учні здобувають призові місця, але я також розумію, що не завжди дитину можна оцінити за перемогою в олімпіаді. Ви працюєте з різними дітьми, навчити їх, надати якісну освіту це все складна робота, яка покладена на ваші плечі. Тому, можливо, коли вчителів атестують як освітян, не завжди вдається показати усю цю клопітку роботу проведену з дітьми, »- звернулася до присутніх голова райдержадміністрації Христина Замула.

Також очільниця району поінформувала присутніх про процес децентралізації. Зазначила, що дана реформа в першу чергу торкнеться районний сектор освіти. В територіальних громадах будуть сформовані свої відділи освіти, і такого який в нас є, не буде, або залишиться дуже в малій кількості. Що стосується шкіл, то вони як були так і будуть працювати, тільки рівень підпорядкування буде іншим.

На завершення голова райдержадміністрації зазначила, що двері в її кабінет завжди відкриті, тому якщо є питання або якісь проблеми – завжди рада всіх бачити та допомогти: «Адже дуже важлива відповідальність лежить на вас, ви вносите неоціненний внесок у розвиток суспільства та виховуєте майбутнє нашої держави.»

IMG_20200130_103408


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Нараду з питання дотримання вимог та режиму роботи закладів, проведення дозвілля на території район...
Львівщина самостійно обере, куди скерувати кошти від перевиконання митних платежів, - зміни до Закон...
Через негоду на Львівщині очікуються дощові паводки
Можна знищити хатину, але неможливо зруйнувати пам"ять людську, душу українську, - Володимир К...
Працювала комісія з питань захисту прав дитини
На Львівщині посилять роботу із незаконним обігом алкогольної продукції