k2FtbBdWr1

У районах обговорять проблемні питання розвитку підприємництва

1

Цього тижня на території районів Львівщини розпочнуться кущові семінари з актуальних питань розвитку підприємництва. Серед учасників – керівництво Львівської ОДА, райдержадміністрацій, а також представники громадських організацій та об’єднань підприємців.

За словами в. о. першого заступника голови ОДА Ростислава Замлинського,  на цих семінарах підприємці матимуть можливість обговорити з представниками влади проблемні питання, що виникають під час ведення підприємницької діяльності, та розглянути шляхи їх вирішення.

Перша дискусія із підприємцями відбудеться вже у четвер, 19 березня, об 11:00 год.  у місті Стрию, на яку запрошуються представники Стрийського, Сколівського, Дрогобицького, Жидачівського, Миколаївського районів, а також міст Дрогобич, Новий Розділ, Моршин, Борислав і Трускавець.

Загалом в області заплановано п’ять таких заходів: по два семінари у березні та квітні, а також один – у травні. Детальніше ознайомитись із графіком можна за посиланням: /upload/users_files/1/upload/Documets/Grafik.jpg


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Новини релігії: У квітні відновлять Акт посвяти України під Покров Пресвятої Богородиці
Напередодні опалювального періоду
Звіт спостережної комісії при Кам'янка-Бузькій райдержадміністрації за 2014 рік
Працівники Львівської митниці ДФС знайшли у колесах автомобіля 500 пачок сигарет
Нашому прапорові пасує сусідство з прапором Євросоюзу і ми наближатимемо дні, коли Україна стане і ч...
У РДА відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і над...