k2FtbBdWr1

У районі проводиться робота з мінімізаторами

IMG_20190515_100834 - Копія

15 травня перший заступник голови РДА Андрій Вашківський провів засідання комісії  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Голова комісії Андрій Вашківський наголосив, що мета комісії  – зробити все для того, щоб підприємці неухильно дотримувались чинного законодавства, а працівники – були зацікавлені в легалізації свого робочого місця. Легалізоване робоче місце дає працівнику соціальний захист та стабільність.

На засіданні присутні заслухали представників підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності, які за інформацією Кам’янка-Бузького відділення Червоноградської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму  – 4173 грн.

Андрій Вашківський наголосив на необхідності збільшення розміру зарплати  Від заробітної плати залежить соціально-економічний розвиток району. Рівень заробітної плати є базою для нарахування податків і зборів, зокрема податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Запрошені підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального рівня, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: