k2FtbBdWr1

У РДА відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

IMG_20200122_100324 - Копія

22 січня відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Провів засідання начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник голови робочої групи, Андрій Загайко.

На засідання було запрошено працедавців Кам’янка-Бузького району, які виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму та у яких виявлено факти використання незареєстрованих трудових відносин.

Роботодавцям було наголошено на необхідності дотримуватися норм законодавства про працю та збільшити розмір заробітної плати своїм працівникам аби уникнути перебування в списках платників-мінімізаторів та для належної оцінки роботи своєї найманої праці. А також щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками.

Членами робочої групи та інспектором Головного управління Держпраці зокрема, були надані роз’яснення щодо правильності та законності оформлення найманої праці, відпрацьованого робочого часу, виплати заробітної плати та  відповідальності за порушення норм чинного законодавства про працю.

IMG_20200122_100307


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: