k2FtbBdWr1

У РДА ведеться робота з мінімізаторами

DSC00388 - Копія

З метою зменшення  кількості суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату менше встановленого законодавством мінімуму, 28 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання  районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Присутні розглянули питання щодо підприємців, які у січні виплачували заробітну плату нижче мінімальної. Суб’єкти господарської діяльності пояснили причини невиплати зарплати згідно вимог чинного законодавства.

Підприємцям було роз’яснено у необхідності нараховувати своїм працівникам гарантовану державою мінімальну платню, яка з 1 січня 2018 року становить  3 723 грн. Це позитивно вплине на динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджету. А в свою чергу – відремонтовані дороги, добудовані школи, теплі лікарні та освітлені вулиці міст і сіл, це більше коштів на підвищення рівня і якості життя громадян.

За результатами засідання керівників підприємств зобов’язано у найкоротші терміни забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Вітчизняні підприємства запрошують виходити на іноземні ринки
Дві сотні «крилатих піхотинців» повернулися на Львівщину з АТО
Мешканців гірських районів Львівщини обслуговуватиме сучасний реанімобіль Корпорації "Електрон&...
На могилах о. Михайла Вербицького та полеглих українців львів'яни запалили свічки пам’яті
Проведення інструктажів з охорони праці
У селі Сапіжанка Кам’янка-Бузького району відкрили новий футбольний майданчик