k2FtbBdWr1

У РДА ведеться робота з мінімізаторами

DSC00388 - Копія

З метою зменшення  кількості суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату менше встановленого законодавством мінімуму, 28 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання  районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Присутні розглянули питання щодо підприємців, які у січні виплачували заробітну плату нижче мінімальної. Суб’єкти господарської діяльності пояснили причини невиплати зарплати згідно вимог чинного законодавства.

Підприємцям було роз’яснено у необхідності нараховувати своїм працівникам гарантовану державою мінімальну платню, яка з 1 січня 2018 року становить  3 723 грн. Це позитивно вплине на динаміку надходжень податку на доходи фізичних осіб до бюджету. А в свою чергу – відремонтовані дороги, добудовані школи, теплі лікарні та освітлені вулиці міст і сіл, це більше коштів на підвищення рівня і якості життя громадян.

За результатами засідання керівників підприємств зобов’язано у найкоротші терміни забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська обласна лікарня відновного лікування передала в зону АТО санітарний автомобіль
Нарада щодо встановлення модульної котельні для ЗОШ №2 м. Кам'янка-Бузька
У 2017 році відбудеться вручення дев’ятої Всеукраїнської премії "Диво-дитина"
На Львівщині розгорнули 154 пункти обігріву
Вперше до школи: для 28 тисяч першокласників Львівщини пролунав шкільний дзвінок
На Львівщині відбулась проща з нагоди 100-річчя об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі