k2FtbBdWr1

У РДА відбулась зустріч з представником компанії «Контінентал Фармерз Груп»

IMG_20200116_093022

Сьогодні, 16 січня, голова райдержадміністрації Христина Замула зустрілася з Дмитром Морозом, старшим менеджером зі зв’язків з громадськістю «Контінентал Фармерз Груп».

Під час зустрічі поспілкувалися з питань земельної реформи, соціальних інвестицій та співпраці з громадським сектором.

Христина Замула подякувала за соціально відповідальну позицію компанії та проведену благодійну роботу. Висловила сподівання, що співпраця між районною владою та компанією продовжиться для вирішення соціально-економічних питань району.

Дмитро Мороз зазначив, що інвестиційні бюджети компанії, які були минулого року, усі збережені. Зараз компанія займається благодійним фондом – мають привезти лікарські засоби та медичне обладнання для медичних закладів району, а також працюють над забезпеченням лікарні машиною швидкої допомоги.

Також рік велися обговорення з Кам’янка-Бузькою районною асоціацію інвалідів, учасники якої займаються різьбярством та ягідництвом. Компанія хоче та має можливість допомогти їм організувати кооператив.

Представник компанії розповів про співпрацю з бджолярами району щодо створення об’єднання пасічників, надання допомоги у частині супроводу об’єднання, проведення навчання, організації зустрічі з обміну досвіду. Пасічників регулярно повідомляють про те, коли планується обприскування рослин. Також для бджолярів вже два роки функціонує інтерактивна карта медодайних культур (посилання: http://honey.mriya.ua/), розроблена «Контінентал Фармерз Груп». Цього року планують добавити медодайні насадження лісгоспів.

Також учасники зустрічі обговорили інші питання співпраці.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові освятили меморіальну дошку загиблому в АТО Владиславу Муравйову
Іменні запрошення виборці отримають до 14 жовтня
У Львівській ОДА відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти
Керівники медицини, освіти прозвітували про роботу
Молодь Кам'янеччини запрошують долучитися до програми «Державотворець»
Розглянули можливості посилення контролю та відповідальності за життя та здоров’я кожної дитини-сиро...