k2FtbBdWr1

У РДА відбулася апаратна нарада з питань щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019

IMG_20200316_091359

Сьогодні, 16 березня у райдержадміністрації відбулася апаратна нарада з питань щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019, у Кам’янка-Бузькому районі.

Під час наради присутні працювали над вжиттям необхідних заходів, аби спрацювати на випередження для не допущення спалахів інфекційної хвороби та ускладнення епідситуації в районі.

Вирішили звернутися до аптек району щодо отримання інформації стосовно залишків дезінфікуючих засобів та масок. А також в ЛОДА щодо можливості отримання додаткових медичних засобів.

Важливим питанням є проведення контролю за перевізниками, адже є факти ігнорування рекомендацій дезінфекції автобусних транспортних засобів на кінцевих зупинках. До таких перевізників будуть застосовуватися міри – райдержадміністрація буде звертатися до облдержадміністрації з пропозицією врахування даного факту при проведенні конкурсів на перевезення пасажирів в подальшому та в правоохоронні органи щодо порушення правил боротьби з епідеміями (ч.1 ст. 325 ККУ).

Керівникам, відділи яких безпосередньо працюють з людьми, дано доручення напрацювати чіткий план дій щодо надання віддалених та онлайн послуг населенню. А також запровадження дистанційного режиму роботи працівників.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Учасники XIV Міжнародного Економічного Форуму обговорять Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС
Львів’янин Євген Штемпелюк – переможець чемпіонату світу із військово-спортивних багатоборств
Записатися на прийом до спеціалістів центрів зайнятості можна дистанційно
Голова Львівської ОДА дав доручення відновити роботу ДІАЗу
З нагоди Дня Конституції відзначили працівників митниці
Урочисті проводи призовників до Збройних Сил України