k2FtbBdWr1

У РДА відбулася нарада з головами місцевих рад та розпорядниками бюджетних коштів

IMG_20201001_100603 - Копія

1 жовтня у райдержадміністрації відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад, місцевих рад району, головними розпорядниками бюджетних коштів та керівниками комунальних підприємств району, а також фінансовими працівниками місцевих рад та бюджетних установ. Нараду провела голова райдержадміністрації Христина Замула.

«Підходить логічне завершення в плані децентралізації. Свою діяльність завершують одні органи місцевого самоврядування та утворюються нові територіальні громади. Тому виникла необхідність зібрати нараду, до якої вчора готувалися окремо зі структурними підрозділами. На сьогоднішню нараду вирішили запросили діючих голів територіальних об’єднаних громад, а також голів селищних, сільських рад, які увійдуть до новостворених громад, – звернулася голова райдержадміністрації Христина Замула. – Є ряд питань, які необхідно нам спільно врегулювати. Є структурні підрозділи та комунальні підприємства, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету. Вони фактично забезпечені коштами до 1 січня 2021 року. У зв’язку з тим, що 1 січня планується, що всі податки будуть отримувати нові та наявні ОТГ, хочемо проговорити з вами, які повноваження та функції вбачаєте необхідними у своїх громадах. Почути ваші пропозиції, бачення, щоб ми мали розуміння як далі діяти.»

Фінансові спеціалісти та керівники головних розпорядників бюджетних коштів поінформували присутніх голів місцевих рад району про розрахунки щодо видатків (субвенцій) на 2021 рік у розрізі об’єднаних територіальних громад, а також про наявну мережу закладів та штатних одиниць культури, освіти, медицини, соціального захисту населення.

Присутні обговорили бачення щодо роботи структурних підрозділів та комунальних підприємств в умовах нового адміністративного-територіального устрою України, питання передачі установ і майна в об’єднані територіальні громади з 1 січня 2021 року.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Барила виступила з питань формування та затвердження місцевих бюджетів на 2021 рік.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: