k2FtbBdWr1

У РДА відбулася нарада з головами місцевих рад

IMG_20200116_100148 - Копія

16 січня відбулася нарада за участі голови райдержадміністрації Христини Замули, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та голів місцевих рад.

На нараді розглядались питання про участь органів місцевого самоврядування у реалізації обласних програм, міжмуніципального співробітництва.

Присутніх ознайомили зі станом виконання місцевих бюджетів району та районного бюджету, реалізації районних програм, переліком обласних програм на 2020 рік, поняттям міжмуніципального співробітництва, внесенням змін до законодавства України, зокрема в частині забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування, а також зі зверненням ТОВ «СВІСС КРОНО» щодо оренди земельної ділянки, яке передбачає внесення змін до схеми планування території Кам’янка-Бузького району.

У ході обговорення було наголошено на необхідності забезпечення виконання місцевих бюджетів району у 2020 році та вирішенні проблематики власних надходжень бюджетних установ.

За результатами обговорення наради рекомендовано органам місцевого самоврядування подати пропозиції відносно участі місцевих рад у реалізації обласних програм. А також представити перелік проблемних питань стосовно сплати податків, інформацію щодо необхідності внесення змін до чинної схеми планування території Кам’янка-Бузького району (термін до 30.01.2020) та проінформувати про водні об’єкти, які знаходяться на території місцевих рад.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Перший заступник голови райдержадміністрації Роман Ткачишин провів засідання районної комісії з п...
На Личаківському кладовищі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Місто Броди не готове до ліквідації надзвичайних ситуацій – результати перевірки
На Львівщині триває активна фаза реалізації обласної програми «Спортивний майданчик»
"Ліцей, який відкриють у Червонограді, буде потужним резервом для Академії сухопутних військ&qu...
Продовжується обговорення плану розвитку населених пунктів району на 2019-2021 роки