k2FtbBdWr1

У РДА відбулася нарада з керівниками медичних закладів району

IMG_20200319_130916

19 березня голова райдержадміністрації Христина Замула спільно з головою районної ради Тарасом Келебердою провела нараду з керівниками медичних закладів району з питань процесу підготовки КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» до роботи з хворими з COVID -19 та роботи інших закладів району в умовах перепрофілювання районної лікарні. 

На даний час здійснюється закупівля засобів індивідуального захисту, деззасобів для забезпечення медперсоналу тощо. Також присутні розглянули питання підвезення на роботу та грошового стимулювання медпрацівників району.

Проводиться виписка усіх пацієнтів або переведення на доліковування при необхідності в медичні заклади району – КНП “Добротвірська міська лікарня” та КНП «Новояричівська РЛ». Для надання невідкладної медичної допомоги населенню в лікарні продовжують свою роботу медичні працівники. При потребі в стаціонарному лікуванні пацієнтів направлять у профільну медичну установу району або області.

Під час нарад присутні також працювали над розв’язанням питання налагодження ефективної комунікації з сімейними лікарями, фельдшерами району, службою невідкладної медичної допомоги 103, а також іншими закладами охорони здоров’я задля надання максимально якісної медичної допомоги населенню.

Довідково:
КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ» увійшла в перелік госпітальних баз Львівщини, де в разі потреби будуть надавати медичну допомогу пацієнтам з ознаками захворювання, спричиненого коронавірусом COVID -19.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Завтра відкриється Міжнародна конференція, присвячена Андрею Шептицькому
У Львівській ОДА обговорили актуальні питання пасажирських перевезень
Понад 75 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
У Золочівському районі відремонтували понад 130 об’єктів соціальної сфери, - звіт голови РДА
Львівщина активізує співпрацю із Латвією у туристичній та економічній сфері
Мешканців області запрошують до обговорення Стратегія розвитку Львівщини