k2FtbBdWr1

У РДА відбулася нарада з працівниками управління соціального захисту населення

IMG_20200210_113532 - Копія

10 лютого у райдержадміністрації відбулася нарада з працівниками управління соціального захисту населення. Нараду провела голова райдержадміністрації Христина Замула.

Нарада відбулася з метою почути від працівників проблемні питання та допомогти у їхньому вирішені для забезпечення надання якісних соціальних послуг населенню, ефективної роботи та комфортних умов праці.

Одним з важливих питань це забезпечити обслуговування громадян на першому поверсі адмінбудинку. Зараз функції прийому документів на отримання послуг від органів соціального захисту населення передані до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), але громадяни також потребують отримання різних роз’яснень, внесення змін у відповідні бази тощо, а також не всі соціальні послуги надаються через ЦНАП.

Присутні домовилися визначити увесь перелік послуг населенню, які надає управління соціального захисту та передати їх у ЦНАП. Також у ЦНАП буде проводитися прийом громадян щодо надання роз’яснень про зміни у законодавстві щодо надання субсидій та пільги, внесення та поновлення даних.

Під час наради працівників соціального захисту населення турбували питання забезпечення комп’ютерною та оргтехнікою, впорядкування архіву, фонд заробітної плати. Присутні розглянули питання формування нового штатного розпису.


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин: