k2FtbBdWr1

У РДА відбулася нарада з питання підвищення тарифу на виробництво теплової енергії

IMG_20200113_113735

13 січня голова райдержадміністрації Христина Замула провела нараду з Добротвірським селищним головою Романом Ніколаєвим та завідувачем сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Ольгою Савкою.

Під час зустрічі присутні розглянули питання підвищення тарифу на виробництво теплової енергії для ДТЕК Добротвірська ТЕС.

Роман Ніколаєв озвучив позицію громади селища Добротвір, які проти підвищення тарифу, оскільки підвищення тарифу на виробництво теплової енергії призведе до збільшення вартості централізованого опалення для населення. Вважає, що підвищення тарифу не обґрунтоване, але громада не вимагає його зменшення, а просить залишити без змін.

Христина Замула зазначила, що необхідно знайти контраргументи з цифрами та аргументацією. Якщо є необхідність перерахувати тариф – перерахувати, звернутися до комісії НКРЕКП або до незалежних спеціалістів. Але потрібно розуміти, якщо звертаємося до когось з питанням перерахунку вартості тарифу, то це означає, що є довіра до об’єктивності розрахунків та готовність їх прийняти.

Керівник району зазначила, що райдержадміністрація звернеться листом до комісії НКРЕКП, що з даного питання є позиція громади та позиція компанії, і потрібно враховувати обидві.

Також присутні обговорили питання капітальних видатків на території селищної ради, обговорили питання адміністративно-територіальної реформи. Розглянули можливість залучення більшої аудиторії, яка зможе користуватись басейном у Добротвірській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

IMG_20200113_113848


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На потреби освіти та охорони здоров’я з обласного бюджету виділено понад 80 мільйонів гривень
Громади запрошують до участі у конкурсі "Кращі практики місцевого самоврядування"
На виплату соціальних допомог – майже 20 млн гривень
Представників громад навчали залучати кошти донорських організацій, - тренінг в ЛОДА
"Ліцей, який відкриють у Червонограді, буде потужним резервом для Академії сухопутних військ&qu...
На Львівщині подешевшали овочі та фрукти