k2FtbBdWr1

У РДА відбулася нарада з розпорядниками бюджетних коштів району

IMG_20200930_100628

30 вересня голова райдержадміністрації Христина Замула провела нараду з розпорядниками бюджетних коштів району з питань формування та затвердження місцевих бюджетів на 2021 рік в умовах адмінтерустрою та створення нових об’єднаннях територіальних громад.

Очільниця району зазначила, що 25 жовтня буде створена нова територіальна структура, органи місцевого самоврядування будуть об’єднані в територіальні громади. Фінансування бюджетних установ району закладене лише до 31 грудня 2019 року. Виникло питання щодо забезпечення коштами на утримання закладів соціального захисту населення, культури, освіти, охорони здоров’я з 1 січня 2021 року. Джерелом фінансування з 1 січня будуть бюджети Добротвірської, Жовтанецької, Кам’янка-Бузької та Новояричівської об’єднаних територіальних громад.

Розпорядникам бюджетних коштів було наголошено на необхідності підготувати інформацію з чіткими розрахунками потреби у коштах на 2021 рік у розрізі установ та надання послуг мешканцям по кожній об’єднаній територіальній громаді.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Людмила Барила наголосила на двох основних моментах – формування проєктів місцевих бюджетів на 2021 рік в умовах нового адміністративного-територіального устрою України та підготовка до сесії районної ради щодо передачі установ і майна в об’єднані територіальні громади з 1 січня 2021 року та завершення поточного бюджетного року. Звернула увагу присутніх на проблематику у частині дефіциту коштів для підвищення мінімальної заробітної плати з вересня місяця. Наголосила на необхідності сформувати пропозиції та розрахунки щодо видатків (субвенцій) на 2021 рік у розрізі об’єднаних територіальних громад.

Голова райдержадміністрації Христина Замула наголосила розпорядникам бюджетних коштів на необхідності упорядкувати документацію, провести аудит майна та основних засобів, напрацювати варіанти передачі установ, підготувати розрахунки у коштах для можливого вивільнення працівників.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: