k2FtbBdWr1

У РДА відбулася зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України

DSC02850 - Копія

26 червня в приміщенні адмінбудинку райдержадміністрації відбулася робоча зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодовим Максимом Євгеновичем з питань впровадження системи публічних електронних закупівель ProZorro.

Відкрив зустріч голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації   Кирилич Володимир Ігорович:

– Сьогодні ми запросили вас у зв’язку з тим, що 1 квітня 2016 року вступив в силу Закон України «Про публічні закупівлі», який з 1 серпня зобов’язує проводити усі державні закупівлі товарів та послуг в системі ProZorro. З ініціативи депутата Верховної Ради Бондара Михайла Леонтійовича сьогодні у нас присутній заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Нефьодов Максим Євгенович. Хочу додати, що від впровадження системи ProZorro економія по Україні в середньому складає 10-20%. Нагадую усім присутнім, що з 1 червня згідно з розпорядженням голови ОДА всі закупівлі товарів та послуг вартістю від 10 тис. грн. державними установами  здійснюються у системі ProZorro.

Народний депутат  Боднар сказав:

– Хочу подякував усім присутнім, заступнику міністра за те, що погодився приїхати і розказати про систему ProZorro. В першу чергу ми хочемо бачити наскільки ефективно використовуються кошти платників податків, які потрапляють у районний та місцеві бюджети. Якраз ця система дозволяє показати ефективність використання та економію цих коштів, показати громаді, як саме влада використовує їхні гроші. А владі –  відзвітувати, спромогтися зекономити, показати громаді, як їхні кошти використовуються прозоро та ефективно.

Заступник міністра  розповів присутнім про систему ProZorro, для чого її було створено, про електронні майданчики. Наголосив, що дана реформа спростила процедуру закупівель, сприяла зниженню вартості товару та послуг. Ця система спрощена і для постачальників, і приваблює не лише місцевий бізнес, а зі всієї України, що сприяє державним замовникам обійти посередників та вийти прямо на виробника. Представник Міністерства України поділився посиланнями на інформаційні ресурси, де розпорядники коштів зможуть знайти інформацію для полегшення роботи у даній системі. Розказав, що немає різниці на якому електронному майданчику реєструватися, всі вони синхронізовані між собою. Вибирати майданчики можна за своїм особистим бажанням. Виступаючий дав поради щодо користування системою ProZorro та відповів на запитання присутніх.

У зустрічі взяли участь голови  місцевих  рад, розпорядники бюджетних коштів, представники малого та середнього бізнесу, громадськість Кам’янеччини, були також запрошені представники райдержадміністрацій та громадськості Радехівського, Бродівського, Буського районів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: