k2FtbBdWr1

У РДА відбулася зустріч з головою Громадської ради

IMG_20200124_120200

24 січня голова райдержадміністрації Христина Замула провела зустріч з головою Громадської ради при Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації, головою ГО Захист прав та інтересів воїнів АТО Миколою Рудком.

Під час зустрічі обговорили бачення роботи Громадської ради та що потрібно від райдержадміністрації для цього процесу.

“Я хочу щоб у вас було розуміння, що усі ідеї, які ви маєте, можна за допомогою інструменту громадської ради реалізувати. Громадська рада має бути активною, долучатися до різних процесів. Якщо у вас є якісь питання, зауваження або пропозиції висловлюйте їх. Громадський сектор не повинен залишатися поза увагою,  сказала Христина Замула.

Очільниця району зазначила, що також хоче донести Громадській раді інформацію про те, що зараз відбувається в районі. Наголосила, що для громадськості немає закритої інформації, хіба що доступ до державної таємниці. У всіх решта питаннях райдержадміністрація намагається бути публічною, зараз ведеться активна робота у соцмережах. Хтось може сприймати це як піар, але згідно з чинним законодавством керівництво та орган виконавчої влади повинні інформувати про свою діяльність.

Христина Замула поінформувала про нагальні питання за які зараз взялася райдержадміністрація. Це питання реконструкції будівлі автостанції та забезпечення безпеки руху, питання щодо ТОВ “СВІСС КРОНО”, реформа вторинної ланки медицини в частині проблематики укладання угоди між КНП “Кам’янка-Бузька ЦРЛ” та Національною службою здоров’я України.

Також голову Громадської ради Миколу Рудка цікавили питання об’їзної дороги в обхід селища Запитів, забезпечення безпеки руху, а саме облаштування пішохідних переходів на небезпечних ділянках доріг, пільгового перевезення тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

5 червня – Всесвітній день навколишнього середовища
На Львівщині триває підготовка до фестивалю української середньовічної культури "Ту Стань! – 20...
Водіїв вантажівок штрафуватимуть частіше: на дорогах працюватимуть пересувні вагові комплекси
Понад 280 млн грн – на соціальні допомоги сім’ям з дітьми та малозабезпеченим родинам
На вихідних Винники запрошують на медовий фестиваль
Президент звернувся до Всеукраїнської Ради Церков закликати до проведення виборів без насильства