k2FtbBdWr1

У РДА відбулося позачергове засідання комісії з ТЕБ і НС

IMG_20200805_160306

5 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Корбецький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Під час засідання присутні розглянули питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 Кам’янка-Бузький район віднесено до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

У зв’язку з цим районна комісія вирішила:

  • встановити з 1 по 31 серпня 2020 року на всій території Кам’янка-Бузького району із урахуванням епідемічної ситуації в регіоні карантин у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19).
  • Головам органів місцевого самоврядування відповідно до встановленого на адміністративній території рівня епідемічної небезпеки забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.
  • Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо встановлених карантинних обмежень на адміністративній території та обов’язкового їх дотримання.
  • Кам’янка-Бузькому районному відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області, Кам’янка-Бузькому районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області посилити контролюючі заходи щодо дотримання протиепідемічних заходів на адміністративних територіях району.

Також комісія розглянула такі питання порядку денного:

  • Розгляд листа Кам’янка-Бузького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області щодо невиконання вимог Законів України «Про питну воду, питневодопостачання та водовідведення», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб, з метою запобігання поширенню гострих кишкових інфекційних захворювань, у зв’язку із виявленими порушеннями вимог санітарного законодавства на водозаборах району та КОС м.Кам’янка-Бузька.
  • Розгляд листа Державної екологічної інспекції у Львівській області від щодо вжиття відповідних заходів для попередження виникнення загорянь на полігонах ТВП у пожежонебезпечний період на підконтрольних територіях.
  • Розгляд листа Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області про стан протипожежного водопостачання в м. Кам’янка-Бузька.

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: