k2FtbBdWr1

У РДА відбулося засідання за результатами виїздів робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

IMG_20190724_100202

24 липня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський провів засідання за результатами виїздів робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання було запрошено працедавців Кам’янка-Бузького району в діяльності яких виявлено факти використання незареєстрованих трудових відносин та суб’єктів підприємницької діяльності, які виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму. Підприємцям були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками та забезпечення зростання заробітної плати.

Андрій Вашківський наголосив, що суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Працівник, який отримує зарплатню в „конверті”, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем і не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в „конвертах” позбавляє їх соціального захисту, адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній плат.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: