k2FtbBdWr1

У РДА засідала комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

IMG_20201001_140816 - Копія

1 жовтня голова районної державної адміністрації Христина Замула провела засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Організацію роботи комісії здійснила служба у справах дітей районної державної адміністрації.

Під час засідання комісія розглянула заяву щодо надання дозволу на повернення малолітніх дітей з дитячих закладів та влаштування у Центр доброти «Мрія Марти» БФ «Я Майбутнє України», заяву щодо надання дозволу на продовження перебування малолітньої дитини у КЗ ЛОР «Багато профільний навчально-реабілітаційний центр святого Миколая» м.Брюховичі Львівської області, заяви про позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини, про надання дозволу на дарування квартири.

Також присутні розглянули лист Національного університету «Львівська політехніка» щодо надання дозволу на відрахування неповнолітньої дитини та затведили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.

IMG_20201001_140830 - Копія

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: