k2FtbBdWr1

У садибі Франка відбудеться ЕТНО-ФЕСТ

1

У неділю, 25 серпня, у селі Нагуєвичі на Дрогобиччині, уже втретє відбудеться українське свято «ЕТНО-ФЕСТ у садибі Франка». Про це інформують у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.

Відтак, на території Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» розмістять понад 50 найрізноманітніших локацій. Серед них локація з гончарства, ковальства, петриківського розпису, різноманітних майстер-класів із соломи, вати, піску, шкіри, дерева, локація гуцульської музики, пекарства, ляльок-мотанок, народного хусткування, витинанок, малярства.

Також відвідувачі зможуть переглянути театралізовані екскурсії, побачити реконструкції епохи «Захара Беркута», бойківських обжинків у саду Івана Франка.

Окрім цього, відбудеться Перша (прем’єрна) презентація відеоматеріалів фільму «Інший Франко», який присвячений життю сина Каменяра – Петра Франка.

У концерті етно-фесту візьмуть участь гурти «ФОЛЬКНЕРИ», «ZОРЕПАD DANCE», «Фьюжн», «Інсула», «ROCK-H». Також відбудеться дискотека від «ДУЕТУ ІМЕНІ НАС».

Етно-локації працюватимуть на території давньої садиби Івана Франка з 10:00 до 15:00 год. Концерт під відкритим небом на літній сцені з 15:00 до 23:00 год.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: