k2FtbBdWr1

У селі Новий Став відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

IMG_20190508_131217 - Копія

8 травня відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Новий Став. Проект реалізовано у межах бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

В урочистому відкритті взяли участь заступник голови облдержадміністрації Роман Филипів, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Роман Хім’як, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач, депутат обласної ради Петро Жукровський, духовенство, громадськість, діти.

«В першу чергу потрібно розпочати з того, що сьогодні у всій Україні, у всій Європі, у всьому цивілізованому світі – День пам’яті та примирення. Сьогодні ми згадуємо про тих жертв, тих людей, які погинули у часи Другої світової війни. В першу чергу українців, які в лавах різних армій, боролись за незалежність і добру долю нашої держави. На превеликий жаль їхня боротьба має продовження і сьогодні, і дотепер ми боремося за незалежність нашої держави. На моє переконання і в цьому повинні бути переконані усі ми, що гуртуючись і єднаючись навколо любові до України ми зуміємо побудувати справжню державу. А будівництво справжньої держави зрештою залежить і від будівництва ось таких об’єктів, які ми відкриваємо сьогодні. Таких футбольних полів зі штучним покриттям протягом останніх років на теренах Львівщини було відкрито понад 130. Насправді це велика радість, але радість не тільки у відкриті цього об’єкту. Об’єкт може бути відкритий, введений в експлуатацію, але справжнього змісту він отримає тоді, коли тут буде черга від охочих займатися футболом, займатися спортом на цьому футбольному полі. Велике бажання і велике прохання до вас, шановні дітки, щоб дійсно це футбольне поле було постійно затребуваним. Щоб тут лунав гучний гомін, щоб дійсно вам тут було цікаво та приємно, – звернувся до присутніх Роман Филипів. –  Думаю, що останні роки: шістнадцятий, сімнадцятий, вісімнадцятий, початок дев’ятнадцятого показали, що держава рухається в правильному напрямку. У будь-якому випадку хочеться зберегти оцю динаміку. Велике прохання до вас, молодого покоління, належним чином шанувати те, що вже зроблено і плекати у собі розум, сили, уміння і навички для того щоб примножувати усе те, чого, може, не зможемо чи не зуміємо збудувати ми.»

Вітали гостей показовим виступом каратистів, піснями та танцями діти, для яких і був збудований цей майданчик.

Після офіційного відкриття відбувся перший футбольний матч.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Правоохоронці перевірять законність приватизації майна, яке депутати винесли на останню сесію облрад...
Упродовж грудня Служба 112 опрацювала понад 10 тисяч звернень
«Зробимо відкритку для матері»: діти взяли участь у мистецькій акції
«Підтримку ми відчували і за океаном»: учасники Ігор Нескорених поділилися враженнями від змагань
У 2018 році діють нові розміри податкової соціальної пільги
Урочисті проводи призовників до Збройних Сил України