k2FtbBdWr1

У селі Великосілки відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

Великосілки (2) - Копія

14 квітня відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Великосілки. Проект реалізовано шляхом співфінансування з державного, районного та сільського бюджетів.

В урочистому відкритті взяли участь перший заступник голови Львівської обласної адміністрації Ростислав Замлинський, голова районної адміністрації Володимир Кирилич, народні депутати України та депутати обласної ради, сільський голова Володимир Стефанюк, духовенство, громадськість, діти.

«Мені сьогодні випала велика честь та приємність привітати вас від себе особисто та від імені голови облдержадміністрації Олега Синютки з нагоди відкриття спортивного майданчика. Впродовж останніх років на Львівщині, а у Кам’янка-Бузького району зокрема, було реалізовано тисячі різноманітних інфраструктурних проектів. Те, що ми стоїмо на цьому стадіоні, це чергове підтвердження того, що розвивається Україна, область, розвиваються окремі громади. Це ми можемо робити з вами завдяки реформі децентралізації, насамперед фінансової, коли кошти залишаються на місцях. Ми маємо можливість людям спільно з обласного, районного, місцевих бюджетів, завдяки народним депутатам – з державного бюджету, реалізовувати тисячі інфраструктурних об’єктів. Реформа ця було ініційована Президентом України Петром Порошенком і реалізується саме тут на місцях разом з вами, – звернувся до присутніх Ростислав Замлинський. – Я вітаю дітей, які будуть тут навчатися футбольній майстерності. Бажаю, щоб тут зростали нові Шевченки, Ярмоленки та інші відомі українці спортсмени, які представляють нашу Україну за межами нашої великої країни. Я дякую усім, хто тут долучився, бажаю вчителям, аби тут вони виховували великих спортсменів. Тільки успіху, вперед до перемоги! Слава Україні! Героям слава!»

І на додачу перший заступник голови облдержадміністрації подарував місцевій футбольній команді футбольні м’ячі.

З вітальним словом виступили народні депутати України Михайло Бондар, Олег Осуховський, сільський голова Володимир Стефанюк.

Вітали гостей піснями та танцями діти, для яких і був збудований цей майданчик.

Після офіційного відкриття відбувся перший футбольний матч.

Для будівництва спортивного майданчика у с. Великосілки з обласного бюджету спрямували 550 тисяч гривень, з державного бюджету – 748 тисяч гривень, решта  193,83 тисяч гривень – кошти місцевої громади. Загальна кошторисна вартість становить 1 млн 491, 83 тисяч гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Завтра відбудеться перший захід в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи
ДІТИ ЗАГИБЛИХ УЧАСНИКІВ АТО ЗМОЖУТЬ БЕЗКОШТОВНО ОБСЛУГОВУВАТИСЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «НОВО»
165 спортсменів Львівщини отримають стипендію імені В’ячеслава Чорновола
Перший урок у навчальних закладах Львівщини проведуть під гаслом «Нам є що захищати»
Президент провів телефонну розмову з Держсекретарем США
Про тимчасове закриття залізничного переїзду 2 км ПК 1 перегону Сапіжанка-Добротвiр, що знаходиться ...