k2FtbBdWr1

У сім’ї та навчальні заклади повернули 19 дітей, – результат профілактичних рейдів

1

Упродовж  I півріччя  цього року у Львівській  області  провели  294 профілактичні рейди, під час яких виявили 53 дитини без належної опіки батьків. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис.

За його словами, під час проведення рейдів “Вокзал”, “Діти” та “Підліток” з вулиці вилучили 41 дитину, ще 12 дітей – із сім’ї.

«Усі діти – мешканці Львівської області, по віковій категорії: четверо – дітки до 6 років, вилучені з дому, 29 – від 6  до 14 років, 20 – від 14 до 18 років», – наголосив Володимир Лис. – Загалом під час проведення рейдів обстежили 511 сімей, 313 батьків отримали попередження та 77 батьків рекомендували притягнути до відповідальності».

Після проведення рейдів у сім’ї повернули 10 дітей, до навчальних закладів – ще 9-х дітей. У притулок влаштували 33 дітей, а до закладів охорони здоров’я – 1 дитину.

Окрім того, виявлено 3 випадки порушень правил  торгівлі  спиртними  напоями.

«Станом на сьогодні в області 1003 дитини перебувають у складних життєвих обставинах, з них 929 випадки, коли батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, 36 дітей потерпіли насилля в сім’ї, ще 20 – діти, які постійно залишають місце перебування», – додав Володимир Лис.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Національно-патріотичне виховання: робоча група напрацьовуватиме Проект програми
Питання безпеки на Львівщині – у центрі зустрічі Олега Синютки та Фредріка Весслау
ЄСВ: помилки у звітності призводять до невірного обчислення страхового стажу та розміру соціальних в...
На Львівщині стартувало засідання Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торговельно-еко...
На Львівщині 80-та окрема аеромобільна бригада відзначила День військової частини
Максим Козицький зустрівся з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові