k2FtbBdWr1

У Театрі для дітей та юнацтва презентують проект про переселенців

1

Благодійна зустріч-вистава «Я–це інший ти» є результатом двох конкурсів нарисів та свідчень про підлітків-переселенців, які проводили у 2016-2017 роках серед українських підлітків та молоді. Про це йшлося сьогодні під час брифінгу щодо презентації проекту.

У виставі свої літературні твори представлятимуть самі автори під супровід скрипки. Вистава будується на співставленні бачення власного дому та власної країни тінейджерами, що втратили дім, та тими, хто вчиться зараз жити з новими сусідами зі Сходу України.

«Можливість поглянути один одному у вічі, пережити разом як найсумніші, так і найрадісніші спогади – заради цього ми запрошуємо всіх на виставу. Це не проект «допомоги переселенцям», це проект «соціального лікування», спрямованої на опрацювання нового досвіду спільного життя, де ми всі відповідаємо за власне життя та власну країну», – зауважила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Зустріч-виставу реалізують у межах проекту «Від групи до особистості: мистецтво в пошуках соціальної солідарності» за підтримки Міністерства Іноземних справ Німеччини у програмі «Укріплення взаємодії з громадянським суспільством країн Східного партнерства».

Вистава відбудеться 13 листопада о 17.00 у Першому українському театрі для дітей та юнацтва.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: