k2FtbBdWr1

У Трускавці обговорюють перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні

1

З ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради та Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” упродовж 10-11 серпня в Трускавці відбувається робоча зустріч, присвячена обговоренню проблем та перспектив розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні. Серед учасників – представники профільних міністерств, депутати Верховної Ради, керівники карпатських регіонів України та Польщі.

Участь у відкритті цієї дискусії у середу, 10 серпня, взяв й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Зокрема, на його переконання сьогоднішня зустрічі – це черговий раунд співпраці в просуванні галузі туризму. “Знаково, що на Львівщині відбувається така подія. Це підкреслює, що наша область стає центром Карпатського Єврорегіону і за кількістю подій, і за присутністю посадових осіб. Переконаний, що сьогоднішня зустріч є добрим інструментом для досягнення реальних результатів у розвитку туризму і, як наслідок, створення додаткових робочих місць, – наголосив Олег Синютка.

Карпатські регіони (Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька з українського боку, Підкарпатське воєводство – з польського) володіють величезним потенціалом розвитку туризму. З огляду на покращення стану дорожньо-транспортної інфраструктури туристична привабливість регіону зростатиме.

“Немає жодних сумнівів, що Польща й Україна йдуть разом, зокрема і в галузі туризму ці дві країни спільно будують це майбутнє. – Говорить заступник Міністра спорту та туризму Республіки Польща Давід Лясек. – Ми повинні створити такий туристичний пакет, який би сприяв тому, щоб люди з усього світу приїжджали в Карпати. Від імені польського уряду і парламенту ми будемо звертатися в Брюссель із проханням виділити кошти для розвитку Карпатського Єврорегіону – підтримки і відновлення спільної історичної, туристичної, природної спадщини”.

Очільник області повідомив, що на Львівщині вибудовується туристичний трикутник: Трускавець – Східниця – Славсько – Волосянка – Турка, який буде  об’єднаний якісною інфраструктурою. “Людина, яка потребує відпочинку, комфорту і оздоровлення, повинна у цьому трикутнику знайти усі ці можливості. Це дозволить місцевим мешканцям названих населених пунктів отримувати додаткові доходи”, – додав Олег Синютка.

Також керівник Львівщини зупинився на ролі якісних доріг у залученні туристів: “Звичайно, що без доріг ніхто не поїде. Ми бачимо, що одна тільки дорога від траси Київ – Чоп до Славського і Волосянки – практично на 100% завантажила всі потужності. І сьогодні виглядає так, що в цих місцях будуть спороджуватися нові готельні та гірськолижні комплекси. Дорога на Старий Самбір і на Турку – абсолютно відкриє регіон, який сьогодні представлений тільки однією базою параолімпійського спорту. Але ми думаємо, що це буде найбільш перспективна точка для подальшого розвитку туристичної інфраструктури”.

У рамках програми робочої зустрічі учасників також ознайомлять із туристичним та рекреаційним потенціалом Карпатської частини Львівщини з метою обговорення перспектив реалізації конкретних проектів для покращення туристичної інфраструктури.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Делегація Львівщини взяла участь у семінарі «Співпраця без кордонів – Підкарпаття для України»
Дорогі жителі Кам'янеччини!
Відділ ведення Державного реєстру виборців РДА працював з місцевими радами
Сьогодні у Львові прощались із Героєм України письменником Романом Іваничуком
Делегація з Кам'янеччини взяла участь в академії на прославу Митрополита Андрея Шептицького
Департамент охорони здоров’я визначив пріоритети 2017 року, - стратегічне планування в ЛОДА