k2FtbBdWr1

У Трускавці триває Перший Східноєвропейський Форум гостинності і курортології “Кришталевий лотос”

1

У Трускавці триває Перший Східноєвропейський Форум гостинності і курортології “Кришталевий лотос”.

У межах Форуму відбулася пленарна дискусія “Вплив розвитку інфраструктури, шляхів і центрів  сполучень на загальний економічний розвиток в Карпатському регіоні Європи” за участі депутата ВРУ Богдана Матківського, генерального директора Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького Тетяни Романовської, депутата Сейму Республіки Польща – Богдана Ржонса, директора Міжнародного аеропорту Попрад-Татри, Словаччина – Іванни Харкелової та представника проекту “Лінія 102” з Польщі – Кароля Гайдзіка.

Учасники мали змогу поділитись власним досвідом та висловити своє бачення конкретних проблем.

“Дуже приємно, коли ми інтегруємо наші зв’язки та послуги з нашими колегами. За останній час ми відкрили 9 польських маршрутів, що означає, що ми – частина Європи і маємо дружні партнерські стосунки. Тішить, що активно регіон розвивається. Бо місто Львів – це культурна столиця України, де є дуже багато туристів. Потрібно розширювати географію подорожей туристів у регіоні, – зазначила Тетяна Романовська.

Також Тетяна Романовська наголосила, що дуже важливим є питання логістики: розвиток всієї логістики і залізниці, і доріг і аеропорт повинно бути одним комплексом розвитку транспорту для якісного сервісу.

Нагадаємо, засновником Форуму є Міжнародний Центр ʺЄвропейська інтеграція Україниʺ, співорганізатори – Львівська обласна державна адміністрація, Трускавецька міська рада, Комітет ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Упродовж другого дня форуму обговорили також такі важливі та актуальні теми для розвитку Карпатського регіону Європи, як: реабілітація, оздоровлення і перспективи розвитку медичного туризму в містах-курортах; перспективи розвитку альтернативних видів енергетики в Карпатах та роль осередків активних видів відпочинку для розвитку курортів. Учасникам презентували метод професора Козявкіна та основні тренди індустрії гостинності-2019


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: