k2FtbBdWr1

У Трускавці відбулась перша міжнародна конференція щодо сучасної реабілітації пацієнтів з ДЦП та іншими неврологічними захворюваннями

1

26 квітня у Трускавці відбулась перша міжнародна конференція за методом професора Козявкіна, сучасна та високоефективна технологія реабілітації пацієнтів з ДЦП та іншими неврологічними захворюваннями. Захід пройшов за підтримки Львівської облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я.

Участь у заході взяв пперший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

Учасники конференції мали змогу ознайомитись з рядом цікавих презентацій. Зокрема, «Нові підходи в медичній реабілітації пацієнтів з органічними ураженнями нервової системи» В.Козявкін, «Основи системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації» Т.Волошин, «Інноваційні технології в реабілітації за методом професора Козявкіна» О.Качмар та О.Матюшенко, «Досвід реабілітації пацієнтів з Арабських країн» N.Zenios, «Лікування розладів аутичного спектру за методом професора Козявкіна» Т.Волошин та «Співпраця з Cambridge Medical&Rehabilitation Centre,OAE» Bassam Sayad.

По завершенні конференції учасникам провели екскурсію, де вони ознайомились з процесами реабілітації та поспілкувались з пацієнтами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Негода знеструмила 69 населених пунктів: електропостачання відновлюють
На Дрогобиччині відзначили річницю створення союзу ветеранів АТО
Медики нагадують - вберегтися від кору можна за допомогою щеплення
Треба докласти максимум зусиль для зупинки політичного проекту «Північний потік-2», який руйнує єдні...
На Львівщині затвердили Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного дог...
Соціальний проект «Ти зможеш, якщо зміг я» цьогоріч охопить майже півтисячі дітей