k2FtbBdWr1

У Зашкові відзначили 125-ту річницю з дня народження Євгена Коновальця

1

У вівторок, 14 червня, представники обласної влади Львівщини, громадських та молодіжних організацій взяли участь в урочистостях, присвячених 125-й річниці від дня народження Євгена Коновальця. Заходи провели на батьківщині полковника – у селі Зашків Жовківського району.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний привітав усіх присутніх з нагоди дня народження Євгена Коновальця та закликав громадськість продовжувати його справу. “Коновалець був талановитим організатором розвідувальної діяльності, справжнім патріотом, який віддав своє життя за націю, – зазначив Юрій Підлісний. – Сильний не той, хто не падає, а той, хто зміг піднятись. Сьогодні ми маємо змінювати нашу країну на краще та нарешті збудувати Українську Державу, за яку загинув полковник Євген Коновалець і досі проливають свою кров тисячі українських патріотів”.

Крім того, заступник голови Львівської облдержадміністрації разом із представниками громадських організацій поклали квіти до пам’ятника полковника Євгена Коновальця та взяли участь у віче.

У рамках заходу також відбулися виступи колективів народної самодіяльності Жовківщини. Окрім того, з мистецьким дарунком для громади виступила Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Львівська академічна чоловіча хорова капела “Дударик”. Опісля усі бажаючі мали змогу  відвідати відділ Львівського історичного музею “Історико-меморіальний музей полковника Євгена Коновальця”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З початку року в області відбулось майже 900 ярмарків
Львівщина заручилась підтримкою нардепів щодо залучення польського кредиту на ремонт прикордонної ін...
Олег Синютка проінспектував хід виконання робіт на об’єктах регіонального розвитку Дрогобиччини
Голова ОДА разом із очільниками правоохоронних структур області зустрівся із громадою Яворівщини
У Зашкові завершився вишкільний табір для молоді
Навчання зенітних ракетних полків