k2FtbBdWr1

У Жовкві відкрили інклюзивно-ресурсний центр

49065406_510752156001282_7557783869789831168_n_1545997256_613x459.75_3_0

Сьогодні, 28 грудня, у Жовкві відчинив двері для дітей з інвалідністю новий інклюзивно-ресурсний центр.

Участь у заході взяла  директор департаменту освіти і науки львівської обласної держаної адміністрації Любомира Мандзій.

«З вересня цього року стартувала програма Нової української школи, де інклюзивне навчання є одним із основних напрямків реформування освіти. Сьогодні ми маємо можливість відкрити ще один інклюзивно-ресурсний центр на Львівщині, який покликаний створити сприятливі умови для навчання та розвитку дітей з інвалідністю, проводити інформаційну роботу щодо толерантного ставлення до такої проблеми та стати осередком підтримки дітей, батьків та педагогів, які працюватимуть з дітьми», – зазначила Любомира Мандзій. 

Центр розміщений у приміщенні Жовківської центральної лікарні та обладнаний сучасними меблями, оснащений реабілітаційним обладнанням, дидактичними та ігровими матеріалами, комп’ютерною технікою й багатофункціональним пристроєм.

Ремонтні роботи у приміщенні тривали впродовж 2018 року, з районного бюджету виділили 446 тисяч гривень. На придбання меблів, комп’ютерної техніки, дидактичних матеріалів та засобів корекції з обласного бюджету надійшло 252 тисячі гривень.

З 2019 року у центрі працюватимуть корекційні педагоги, спеціалісти-дефектологи, зокрема логопед, психолог, сурдопедагог, реабілітолог, а також директор та бухгалтер. Тут проводитимуть заняття з реабілітації для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату, а також індивідуальні та групові заняття. Для того, аби дитина мала змогу відвідувати інклюзивно-ресурсний центр, її батькам достатньо звернутися до представників закладу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Олег Синютка зустрівся із бійцями АТО Жидачівщини та Миколаївщини
Цього року в області облаштують ще 2 майданчики для здійснення габаритно-вагового контролю
На Львівщині відбувся фестиваль активного дозвілля та неформальної освіти Active Weekend
На Львівщині акцією «Свічка Захисника» вшанували загиблих Героїв
У 2018-му підприємці Львівщини сплатили понад 1,4 млрд гривень єдиного податку
За кредитні кошти Європейського інвестиційного банку збудують 23 км об’їзної Львова