k2FtbBdWr1

У Жовтанцях завершився курс свідомих «Включайся!»

1

Упродовж 5-6 жовтня у с. Жовтанці Кам’янко-Бузького району проходив курс свідомих «Включайся!» для активної молоді району та ОТГ.

Впродовж двох днів учасники за традиційною програмою вивчали основи психології стресу, методи боротьби та опанування емоцій при небезпечних ситуаціях та концентрації сил на допомозі потерпілим. Тренінг провела Христина Мокрій – працівник Львівського обласного молодіжного центру.  Також лікарі-практики – Михайло Незнановський і Володимир Рудик,
розповіли про основні елементи невідкладної домедичної допомоги при кровотечі, укусах, порізах, особисту безпеку при пораненнях та серцево-легеневу реанімацію.

Учасники освоїли самооборону та прослухали курс по особистій безпеці, який провелиінспектори відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Львівській області – Богдана Лефменко, Ольга Яремчук та Дмитро Олійник. Інспектори ознайомили учасників із межами допустимої оборони, відповідальністю та самозахистом при небезпечних діях правопорушника.

«Часто наш голос є найбільшою силою, тому необхідно розвивати в собі звичку постійної активності та правильної юридичної оцінки небезпечної ситуації, застосовувати необхідну самооборону, не перевищуючи при цьому допустимих меж та встановлених законом норм» – зазначили інспектори.

Цей курс організований за результатами обласного етапу, який відбувся в серпні цього року для працівників відповідальних за молодіжну політику на місцях та є першим результатом в області за результатами проходження навчання. Захід організований сектором молоді та спорту Кам’янко- Бузької райдержадміністрації та відділом культури, сім’ї, молоді та спорту Жовтанецької сільської ради.

Нагадаємо, що проект – це спільна робота департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, управління патрульної поліції Львівської області та ГО «Курси першої домедичної допомоги САВ», який спрямований на підвищення рівня особистої безпеки та свідомості молоді Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: