k2FtbBdWr1

У жовтні фонд соцстраху виплатив 1,7 мільйона гривень на лікарняні по догляду за хворими

_1606221208_529x278_3_0_nw

У жовтні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області  направило на лікарняні по догляду за хворими  на 54% більше коштів.

У разі потреби перебувати із хворим членом родини у лікарні або вдома, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток за весь час догляду. Найбільша кількість відповідних листків непрацездатності видається у разі хвороби дитини застрахованої особи.

За підсумками жовтня управління виконавчої дирекції ФССУ у Львівській області  направлило на допомоги по тимчасовій непрацездатності в разі догляду понад  1,7 мільйона гривень – це на 54% більше, ніж у вересні. У жовтні компенсації втраченого за час догляду заробітку отримали 492  застраховані особи.

Значне зростання сум видатків і кількості осіб, які звернулись до  управління виконавчої дирекції ФССУ у Львівській області за такими допомогами, має сезонний характер і пов’язане із початком освітнього процесу.

Загалом за десять місяців 2020 року страхувальники надали заяви-розрахунки на фінансування  8897 листків непрацездатності по догляду на суму 19,2 млн. грн., при цьому кількість днів непрацездатності становила – 69 337 днів.

Нагадаємо, фінансування зазначеної допомоги здійснюється Фондом починаючи з першого дня і за весь час догляду.

Тривалість лікарняних по догляду за хворою дитиною до 14 років складає до 14 календарних днів. У разі стаціонарного лікування Фонд здійснює надання допомоги за весь період перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.

Водночас, у разі хвороби члена сім’ї тривалість лікарняного по догляду не може перевищувати три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більше семи календарних днів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В межах Міжнародного економічного форуму аграрії Львівщини ознайомилися з можливостями нових ринків ...
“Лише вакцинація – єдиний надійний захист від кору”,- МОЗ
Мін’юст інформує про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення під час проведення голосу...
На Львівщині завершився тренінг щодо співпраці молоді і влади
Як Львівщина відзначатиме 206-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка. Програма заходів
Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове...