k2FtbBdWr1

У жовтні на дороги Львівщина додатково отримає близько 75 мільйонів гривень

1

Перевиконання митних платежів у понад 150 мільйонів гривень Львівська митниця очікує до кінця жовтня. Відтак, 50% цих коштів, а це близько 75 млн грн, може надійти на ремонт доріг в області.

Про це у понеділок, 26 жовтня, йшлось на нараді у голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

“За ці кошти вже цьогоріч ми зможемо повністю завершити ремонт двох автомобільних доріг. Зокрема, це Львів-Радехів-Луцьк та Сколе-Славське”, – зазначив керівник області.

Зазначимо, що Львівщина вже отримала майже 60 млн грн від перевиконання загального обсягу митних платежів за вересень. Гроші скеровані на ремонт трас Львів-Радехів-Луцьк та Сколе-Славське.

Довідка:

Нагадаємо, що Президент України підписав Закон, згідно із яким ремонт доріг державного значення у чотирьох областях України здійснюватиметься за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів. Експеримент, окрім Львівської, запроваджено у Волинській, Чернівецькій та Одеській областях.

На Львівщині за рахунок цих коштів заплановано відремонтувати три автодороги: Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: