k2FtbBdWr1

Учасник АТО зі Львівщини розповів про успіх власного бізнесу на семінарі в Одесі

1

Днями в Одесі під час навчально-практичного семінару українські аграрії презентували власні успішні проекти. Серед них – Антон Мільчевич – власник фермерського господарства “Радвань-Нова” у Пустомитівському районі. Він відновив свій фермерський бізнес після повернення з АТО.

Антон Мільчевич представив проект створення агротуристичного кластеру «Львів – історична, культурна та екологічна столиця Галичини» з використанням технологій впровадження кооперативного руху».

Під час семінару “Державна політика в галузі розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні. Застосування європейських підходів до розвитку сільських територій в українському контексті. Вивчення та поширення кращих практик в Україні” заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова наголосила на тому, що ініціативність учасника АТО зі Львівщини може стати прикладом для інших учасників АТО у розпочинанні власної справи.

Також Олена Ковальова зазначила, що для розвитку сільських територій необхідна ініціатива з боку жителів села та їх бажання створювати і розвивати аграрний бізнес, який відповідно зможе отримати фінансову підтримку з боку держави.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Винних у продуктовому ажіотажі виявить Антимонопольний комітет та прокуратура
У області реорганізують фтизіатричну службу: вивільнені приміщення продадуть з аукціону
Експорт товарів Львівської області зріс на понад 26%
Випалювання сухостою – це злочин проти природи!
На Львівщині розпочинають підготовку територій до Великодніх свят
В Україні стартувало широкомасштабне дослідження STEPS для оцінки ризиків розвитку неінфекційних зах...